חוויה באנגלית | סאמר-סקול איכותי לנוער דתי | ניו-יורק

סאמר-סקול דתי בניו-יורק

איך זה עובד?

אחד מחדרי האירוח במלון

לחץ כאן ללו״ז מלא

 

"חוויה באנגלית" מוציאה כבר 32 שנים סאמר-סקול לנוער דתי.

אין אף חברה בעלת נסיון עשיר ומגוון בהפעלת תכניות מסוג זה לנוער של הציבור הדתי-לאומי בחו״ל.

"חוויה באנגלית" קנתה לעצמה שם של איכות ומצויינות, ויעידו בוגרי התכנית ומשפחותיהם על המקצוענות והארגון המופתי של המחנה המצליח לשמור על רעננות וחדשנות גם אחרי כ-3 עשורים...

ב"חוויה באנגלית" פשוט תקבלו יותר. לימודים איכותיים יותר, יותר מסעדות לבחירה ושפע של מזון, יותר יחס חם ולבבי, יותר אטרקציות ואתרים מכל טיול אחר שמתקיים בניו-יורק.

נסיון החברה והצוות המלווה מעניקים לתכנית יתרונות שלא תמצאו בשום מקום אחר, ומבטיח שהילדים שלכם יחזרו עמוסים באנגלית ובחוויות לכל החיים בצורה שלא תאמן.

 

הטיסות

אנו טסים בטיסות ישירות של חברת 'אלעל'.

אנו בוחרים בטיסות הנוחות והטובות ביותר עבורכם, כך שנמריא וננחת בניו-יורק ללא עצירות מיותרות בדרך עם חברות זרות, ובסיום הטיול נמריא מניו-יורק חזרה בשעות הערב אחרי יום שלם של פעילות.

 

הצוות

לקבוצה היוצאת לניו-יורק מצטרף צוות מדריכים מיומן ואיתם מנהל בכיר עם נסיון עשיר בהדרכה וניהול של הסאמר-סקול של "חוויה באנגלית", ונסיון רב בהדרכת קבוצות תלמידים בניו-יורק ועם רקע עשיר בחינוך ועשייה.

הצוות שלנו מקצועי, אך עם זאת, 'בראש של החבר'ה', ויודע לתת מענה רפואי ובטחוני לקבוצה. הצוות צמוד לקבוצה בכל עת ובכל שעה ונותן יחס אישי לכל משתתף בתכנית, והינו זמין תמיד גם לפניות ההורים בכל עניין שהוא.

 

לומדים אנגלית

"חוויה באנגלית" הינה החברה היחידה במגזר הדתי המעניקה לימודי אנגלית בבית-ספר מעולה המתנהל על-פי התקנים ועומד תחת פיקוח של מחלקת החינוך של מדינת ניו-יורק, דבר המבטיח את רמתו הגבוהה של בית הספר ואת איכות הלימודים בו.

הלימודים מתקיימים באווירה חמה וידידותית ובשיטה רעננה וחדשנית.

בבית-הספר כיתות רבות, וכל תלמיד לומד בכיתה המתאימה לרמתו באנגלית, עפ"י מבחן התאמה הנערך בתחילת הלימודים.

בישראל לומדים אנגלית בכיתה שכולה ישראלים, דבר היוצר שיח של עברית בכיתה. לכן הלימודים בניו-יורק, באופן ייחודי ל״חוויה באנגלית״ מתקיימים יחד עם נוער מהעולם, וזאת כדי ליצור מציאות של דיבור אנגלית בכיתה, ובכך להפנים ולהעמיק את הידע בשפה. כי שפה לומדים כשצריך לדבר ולתרגל אותה.

 

המלון בניו-יורק

לנים בבית המלון הכשר הטוב ביותר שקיים בעיר ניו-יורק!!!

Park House Hotel בברוקלין נמצא באיזור יהודי המשופע בבתי-כנסת ומסעדות כשרות וכן קהילה יהודית גדולה ומפורסמת.

הלינה בחדרים נוחים ונעימים עם שרותים, מקלחת, טלוויזיה וטלפון בכל חדר. מהמלון קיימת גישה נוחה למנהטן ולאטרקציות הרבות ברחבי העיר ניו-יורק בהן נבקר יום יום במהלך הטיול.

 

כל הכיף שבעולם

בכל יום טיולים ובילויים בניו-יורק, לאתרים הכי הכי שווים, לאטרקציות גדולות מהחיים, פעילות ענפה מסביב לשעון, תכנית תרבותית עשירה ושימוש בשפה האנגלית תוך כדי הנאה.

דוגמא לאתרים בהן נבקר: תצפית מבנין האמפייר סטייט, שייט ועליה אל האי של פסל החירות, גראונד זירו, הצגה מגניבה בברודווי, סיור בבנין האו"ם, קניות שוות במנהטן ובאאוטלט ענק, טיימס סקוור, פעילויות ערב ואפילו טיסה במסוק בשמי מנהטן ועוד הרבה הפתעות.

 

מזון כשר איכותי ובשפע

העיר ניו-יורק משופעת במזון כשר למהדרין במגוון רחב. הקבוצה תזכה להינות מארוחת בוקר עם בופה גדול, איכותי ומגוון במלון, מארוחות לדרכים, ומארוחות במסעדות המעולות שבברוקלין ובמנהטן.

נבלה במלון גם בשבת, ונסעד את ארוחות השבת ע"י קייטרינג שיגיע למלון במיוחד בשבילנו!

 

קשר עם הבית

ניתן ליצור איתנו קשר על כל עניין בכל שעה משעות היום והלילה. תקבלו את מספרי הניידים שלנו בלונדון ומספר של מוקד בארץ. בכל מקרה, תקבלו תמונות וסרטונים במייל בשעת אמת מכל הביקורים, הלימודים והפעילויות שלנו בניו-יורק.

 

הווי דתי

כל החבר'ה אצלנו הם מישיבות תיכוניות, אולפנות ותיכונים דתיים. קמים בבוקר ופותחים את היום בתפילה בבית-כנסת שנמצא ממש בסמוך למלון. כמובן שמקפידים על מנחה וערבית ואפילו עם כמה דברי הלכה בין לבין. זמירות בשולחן שבת ודברי תורה. התנהלות החבר'ה היא בסטייל 'בני-עקיבא' ו'עזרא' וכיף למצוא אצלנו תמיד את מיטב הנוער של הציונות הדתית.

 

אתם והחבר’ה

התכנית מיועדת לתלמידים מישיבות תיכוניות, אולפנות לבנות ותיכונים דתיים, בכיתות ח’-י”ב, שרוצים להעמיק את ידיעת השפה האנגלית ובנוסף ליהנות, לבלות ולטייל ברחבי לונדון, תוך שמירה על אורח חיים דתי, תפילות, כשרות ושמירת שבת.

 

הבוגרים שלנו שומרים על קשר מיוחד ונפגשים כל הזמן.

אחת לשנה אנחנו מארגנים שבת מפגש,  בה בוגרי הקיץ האחרון נהנים משבת חוויתית ומרגשת באחד מבתי-האירוח בירושלים.

 

כיף גדול לפגוש חבר'ה שהיו איתנו לפני 5 שנים, 10 שנים, 15 שנים, ואפילו 20 ויותר שהחוויה עדיין מהדהדת בהם והם שומרים על קשר עם החבר'ה שהם הכירו ב"חוויה באנגלית".

 

עלות התכנית

עלות התכנית כוללת את כל מה שמצויין למעלה, פשוט ה-כ-ל-!

כך שאתם יכולים להיות שלווים ורגועים עם השהות של ילדכם איתנו. בדרך כלל אנחנו אפילו מוסיפים דברים לתכנית ואז זה עוד יותר מושלם!

 

הצטרפו לחוויה גדולה מהחיים,
בעיר גדולה מהחיים!

 

ט.ל.ח.

 

מספר המקומות מוגבל | כל הזכויות שמורות | ט.ל.ח.

02-6450584