חוויה באנגלית | סאמר סקול איכותי לנוער דתי

לונדון | ניו-יורק

לפניכם חלק מצוות ההדרכה שהוביל את הקבוצות שלנו
בניו-יורק ובלונדון בקיץ תשע״ז - 2017:

מוריה

מייסדת "חוויה באנגלית". ‘המציאה’ את התכנית במתכונת זו ובעלת מוניטין רב בתחום הסאמר-סקול מזה 3 עשורים. בין השאר, למדה חינוך בקולג' באנגליה, לימודים גאוגרפיים וסיימה בהצטיינות קורס מדריכים לחו"ל. אם ל-5.

עמית

44. בוגר ישיבת ההסדר "שילה". ר"מ למעלה מ-20 שנה. התמחות בלימודי קודש, תנ"ך והיסטוריה. השתתף בשליחות חינוכית בקנדה במשך 4 שנים. רכז פדגוגי בהנהלת ביה״ס אמי״ת מודיעין. נשוי ואב ל-4.

Loading...

ישי

41. בוגר ישיבת ההסדר בירוחם.
ר״מ בישיבת בר-אילן בתל-אביב ומורה לאנגלית. מלמד יהדות באנגלית. השתתף בשליחות חינוכית באוסטרליה מטעם הכוללים הציונים, ובנוסף שהה מספר שנים בלונדון במסגרת שליחות. נשוי ואב ל-5.

אייל

39. בוגר ישיבת ההסדר ״כרם ביבנה״, ובעל תואר הסמכה לרבנות. בעל נסיון של שנים בחינוך והוראה, עם התמחות בתושב״ע. משמש כיום כמחנך בקבוצת יבנה.
נשוי ואב ל-6.

רונן

38. בוגר אוניברסיטת תל אביב בהיסטוריה ואמנות. בוגר קורס מדריכי טיולים של משרד התיירות. נסיון של כשני עשורים בהובלת קבוצות נוער בסאמר-סקול בחו״ל.
נשוי ואב ל-4.

חני

בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים בלימודי סיעוד. אחות במקצועה.
בעלת נסיון עשיר בהדרכת בני נוער. פעלה רבות בהדרכה של מסגרות חינוכיות ובגרעינים במרכז הארץ ובקריות.

צוות “חוויה באנגלית” מורכב מאנשי חינוך והדרכה איכותיים, אחראיים, בוגרים, אקדמאים, שומרי תורה ומצוות, הצמודים לקבוצה בכל שעות היממה לאורך כל הטיול. המדריכים דוברים גם עברית וגם אנגלית.

 

צוות המדריכים צמודים לקבוצה 24 שעות ביממה במהלך כל ימי הטיול וכן בשתי השבתות, והם לנים בצמוד לחדרי החניכים.

הם זמינים בכל רגע לטובת משתתפי התכנית ומעניקים יחס אישי וחם לכל משתתף.

חברי הצוות הינם הורים בעצמם ומשמשים כ’אבא ואמא’ של ילדכם בלונדון ובניו-יורק, מספקים את כל צרכו ושומרים על בטחונו האישי כל העת מהמפגש בשדה-התעופה בישראל, עד לחזרה ארצה כעבור שבועיים וחצי.

עם זאת, חברי הצוות הינם צעירים ברוחם, כך שמעבר לפן החינוכי והתורני, המדריכים יוצרים חוויה כיפית, מעשירה וחינוכית.

כאנשי חינוך, הצוות גם מוכשר בהגשת עזרה ראשונה, ובמקרה הצורך, אנשי אירגון ״הצלה״ ממוקמים באיזור המלון וזמינים לקבוצה בכל עת.

 

כל חברי הצוות הינם בעלי נסיון עשיר בעבודה עם נוער, וכן בעלי ידע מעמיק בניו-יורק ובלונדון ובתכנית זו, והובילו קבוצות רבות של נוער דתי, תוך הקפדה על התכנים, הלימודים, גדרי הצניעות וההלכה, כשרות, שבת ותפילות.

 

במהלך הסאמר סקול, חברי הצוות זמינים לפניות ההורים, הן בטלפונים הניידים והן בדוא”ל, ונותנים מענה לכל שאלה ובקשה.

צוות המדריכים דואג גם לעדכן בזמן-אמת על הנעשה בלונדון ע”י תמונות וסרטונים.

יצירת קשר עם ילדיכם מתאפשרת בכמה דרכים: ע”י טלפון הנמצא בכל חדר במלון, ע”י פנייה לטלפון האישי של המדריכים, או ע”י צלצול למספר אנגלי של סים הניתן להתקנה במכשיר הסלולארי של ילדכם (כרטיס הסים כולל גלישה סלולארית בכל רחבי לונדון).

 

לכל קבוצה מצטרפים כמה מחברי הצוות בהתאם לגודל הקבוצה ואופיה.

 

לפרטים והרשמה: 02-6450584

 

מספר המקומות מוגבל | ט.ל.ח.